W dniu dzisiejszym odbyło się błogosławieństwo przewodniczek DSM w Czermnej w kościele Świętego Marcina i Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Błogosławieństwo przyjęło 103 przewodniczek w tym dwie z naszej parafii Natalka i Emilka.
Foto: M. Drużkowska